Worcraft AG08-125P sarokcsiszoló 710W-os , 125 mm
Cikkszám:
113112
csiszolo_worcraft_ag08_125p_710w_125_mm_m14_sarok_promo__2_tarcsa
Cikkszám:
113112
- Az elektromos sarokcsiszoló fém anyagok, beton és burkolatkövek megmunkálására alkalmas. Vágásra, csiszolásra és vízmentes tisztításra használható. Az elülső részén található a csiszolópenge, amelyet elhasználódása után könnyen kicserélhet. A penge átmérője 125 mm.
- Fordulatszáma 0-12 000 min-1. A fekete műanyag markolata könnyen fogható, így a csiszolás is egyszerűbb. A csiszoló teljesítménye 710 W, melyet 230 V feszültségű áramkörhöz kell csatlakoztatni. A csomag részét képezi 2 penge is. Ne dolgozzon vele más anyagokon, másképpen baleset veszélyes. Ne használja más típusú csiszolópengékkel. Ezenkínűl nem használható hűtő oldatok segítségével és veszélyes anyagok csiszolására, vágására.
Raktáron
Raktárkészletek
Pákozdi raktárunkban
Raktáron
Átvételi pontunkon azonnal átvehető, házhozszállítás 1-2 munkanapon belül
Gárdonyi raktárunkban
Nincs raktáron
Átvételi pontunkon másnap átvehető, házhozszállítás 1-2 munkanapon belül
Külső raktáron
A beszerzési idő 10-15 munkanap