A termék leírása:
A speciálisan kialakított csavart és hornyolt munkarésszel rendelkező torx bitek lehetővé teszik a torx csavar megfelelő rögzítését a foglalatba, holtjáték nélkül. Használható a kopott vagy sérült torx csavarok lazítására és eltávolítására. A speciális bitkészlet kizárólag kézi használatra készült.