ÚJ

Asta sérült torx csavar eltávolító készlet 1/4"-os, 1/2"-os csavarokhoz

Cikkszám:
A-T12ES
ÚJ
Cikkszám:
A-T12ES

A termék leírása:

A speciálisan kialakított csavart és hornyolt munkarésszel rendelkező torx bitek lehetővé teszik a torx csavar megfelelő rögzítését a foglalatba, holtjáték nélkül. Használható a kopott vagy sérült torx csavarok lazítására és eltávolítására. A speciális bitkészlet kizárólag kézi használatra készült.

Nincs raktáron
5 450 Ft
Raktárkészletek
Pákozdi raktár
Nincs raktáron
Gárdonyi raktár
Nincs raktáron
Külső raktáron
Nincs raktáron
A beszerzési idő 5-7 munkanap